Promocje

50% rabatu na oprawy korekcyjne

Okulary nie muszą być drogie! Odbierz 50% rabatu na wszystkie oprawy korekcyjne światowych marek. Wybierz jakość, którą zapewnią ci specjaliści Family Optic i ciesz się oprawkami tańszymi o połowę. Rabat obowiązuje przy zakupie pełnych okularów korekcyjnych (oprawa korekcyjna + para szkieł okularowych). Szczegóły u sprzedawcy w salonie Family Optic.

Sprawdź kolekcję okularów

.


Druga para szkieł za 1 zł!

Skorzystaj z okazji i dobierz dla siebie drugą parę okularów! Teraz w salonach Family Optic przy zakupie dwóch par okularów korekcyjnych, za szkła w drugiej, tańszej parze okularów zapłacisz symboliczną złotówkę. To doskonała okazja, ponieważ tylko teraz otrzymasz również aż 50% rabatu na oprawy korekcyjne! Nie zwlekaj i daj swoim oczom, to co najlepsze – jakość i komfort w okularach od Family Optic. Promocja „Druga para za 1 zł” obejmuje szkła progresywne, biurowe, jednoogniskowe oraz szkła barwione.

Sprawdź kolekcję okularów


Wielka wyprzedaż w Family Optic!

Wszystkie okulary przeciwsłoneczne z rabatem aż 50%! 

Marzysz o nowych okularach? To najlepsza okazja, by dostać je w tak wyjątkowej cenie. Odwiedź salon Family Optic i skorzystaj z pomocy naszych doradców. Rabat obowiązuje przy zakupie za min. 150 zł. Szczegóły i regulamin dostępny w salonie.

Znajdź najbliższy salon


Nowa kolekcja okularów Tommy Hilfiger

Odkryj najnowszą kolekcję okularów Tommy Hilfiger - Moda i styl w jednym miejscu! Wybierz spośród naszych najnowszych modeli, które idealnie podkreślą Twój indywidualny styl. Przekonaj się, dlaczego marka Tommy Hilfiger jest synonimem jakości i elegancji. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Sprawdź kolekcję okularówSubskrypcja soczewek w Family Optic

Zdarza ci się szukać soczewek na ostatnią chwilę? Nie ryzykuj!

Wybierz subskrypcję w Family Optic i ciesz się regularną dostawą prosto do domu.

Regularnie. Bez pośpiechu. Z darmową dostawą.

Dowiedz się więcej


Strona główna
Ulubione
Koszyk