Wysyłka i płatność


Czas wysyłki zamówienia jest uzależniony od kupowanego produktu – informację o tym, ile będziesz na niego czekać, znajdziesz na stronie produktowej. Większość zamówień internetowych realizujemy w przeciągu 24 godzin od otrzymania przez nas płatności. W przypadku zamówień z płatnością przy odbiorze, jego realizację zaczynamy od momentu złożenia zamówienia. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera kilka produktów o różnych czasach wysyłki, faktyczny czas jego wysyłki będzie równał się najdłuższemu z nich.

W razie pytań, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Udanych zakupów!

Formy dostawy zamówienia:

Dostawa kurierem oraz do paczkomatów INPOST

Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania paczek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Każdy z Paczkomatów wyposażony jest w panel sterowania (dotykowy lub z przyciskami). Dzięki komunikatom pojawiającym się na ekranie krok po kroku poprowadzimy Cię przez proces odbioru lub nadawania paczki.

Ponadto, aby odbieranie przesyłek było jeszcze szybsze i łatwiejsze, w wielu maszynach pod ekranem znajduje się czytnik kodów QR oznaczony żółto-czarnym symbolem oka. Pamiętaj, że czytnik najlepiej działa gdy kod skanowany jest z odległości ok. 20 cm.

Formy płatności za zamówienie:

Płatność przy odbiorze

Jeżeli wolisz tradycyjną formę zapłaty za swoje zamówienie to dajemy Ci taką możliwość. Teraz możesz zakupić swoje ulubione produkty i zapłacić za nie przy odbiorze.

Taka forma płatności jest dostępna przy dostawie do jednego z naszych salonów stacjonarnych lub salonów partnerskich. Możesz również zamówić kuriera DPD i rozliczyć się gotówką lub kartą przy kurierze.

Przelewy elektroniczne PayNow/BLIK

Opłaty za przesyłkę możesz dokonać kartą, przelewem on-line, korzystając ze strony PayNow.

Płatność przelewem on-line odbywa się za pośrednictwem serwisu PayNow , na którą Klient zostaje automatycznie przekierowany po wyborze tej formy płatności. Operatorem kart płatniczych jest mElements S.A., Prosta 18, 00-850 Warszawa, za pomocą którego jest dokonywana płatność.

Wpłata na konto

Płatności należy dokonać na podane poniżej konto w tytule przelewu wpisując numer zamówienia lub inne dane umożliwiające skojarzenie wpłaty z zamówieniem.

Avenir Medical Poland Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 40

55-011 Siechnice

mBank S.A.

48 1140 1140 0000 5653 3700 1008

Dla płatności zagranicznych:

(PL) 48 1140 1140 0000 5653 3700 1008

BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

SORT CODE/numer rozliczeniowy: 11402004

Strona główna
Ulubione
Koszyk