O firmie


Family Optic to sieć nowoczesnych salonów optycznych w całej Polsce i sklep internetowy. W naszych salonach zbadasz wzrok, dobierzesz okulary i soczewki kontaktowe oraz skorzystasz z porad stylisty okularowego. Dodatkowo w sklepie internetowym zakupisz okulary, soczewki i akcesoria oraz przymierzysz okulary w wirtualnej przymierzalni. Family Optic to miejsce, w którym możesz w pełni zaufać specjalistom. Doskonale znamy potrzeby klientów, bowiem od ponad 17 lat – jako firma Avenir Medical Poland – właściciel marki Twoje Soczewki – dbamy o zdrowe oczy naszych pacjentów i klientów każdego dnia.

Tworząc markę Family Optic analizowaliśmy potrzeby naszych klientów, aby stworzyć miejsce idealnie dostosowane do ich potrzeb. Chcielibyśmy, aby klienci, którzy zaufali marce Twoje Soczewki, mogli dostać od nas jeszcze więcej – kompleksową opiekę na najwyższym poziomie oraz duży wybór okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych i soczewek kontaktowych renomowanych marek.

W Family Optic stawiamy na wykwalifikowaną kadrę i najwyższej jakości sprzęt. Stale rozszerzamy sieć profesjonalnych gabinetów, w których każdy będzie mógł kompleksowo zbadać swój wzrok. Dzięki temu jesteśmy miejscem, w którym profesjonalnie dobieramy idealną metodę korekcji wzroku, również dla dzieci i osób starszych. Naszym nadrzędnym celem jest zapobieganie rozwojowi krótkowzroczności już od najmłodszych lat. 

W naszej ofercie znajdziesz dodatkowe usługi, jak pakiet All Inclusive czy program wymiany szkieł u dzieci przy zmieniającej się wadzie wzroku. Pozwolą one cieszyć się wymarzonymi okularami przed długi czas. W salonach Family Optic możesz liczyć na profesjonalny dobór opraw pod okiem stylistów okularowych. Nasi specjaliści zadbają też o prawidłowy dobór soczewek kontaktowych i nauczą prawidłowego korzystania z nich na co dzień. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyły nas już tysiące klientów. Pragniemy, aby w Family Optic każdy czuł się profesjonalnie zaopiekowany.

locations

Znajdź najbliższy salon Family Optic

Sprawdź listę salonów

Profesjonalne badanie wzroku

  • Wykwalifikowani specjaliści i nowoczesny sprzęt do badań (DNEYE),
  • Zapobieganie krótkowzroczności od najmłodszych lat – badanie dzieci w przyjaznej atmosferze.

Nowoczesne soczewki kontaktowe

  • Dobór odpowiednich soczewek do potrzeb klienta,
  • Bezpłatne szkolenie z zakładania i zdejmowania soczewek,
  • Szeroki wybór soczewek najbardziej znanych marek.

Solidne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne 

  • Styliści opraw okularowych w salonach,
  • Ochronny pakiet All Inclusive przy zakupie okularów,
  • Gwarancja wymiany szkieł przy zmianie wady wzroku u dziecka,
  • Renomowane marki okularów: Ray-Ban, Emporio Armani, Dolce&Gabbana, Vogue,
  • Nowoczesna wirtualna przymierzalnia okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.


Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyło nas już tysiące klientów. Pragniemy, aby w Family Optic każdy klient czuł się profesjonalnie zaopiekowany.

Do zobaczenia w salonach Family Optic!
Strona główna
Ulubione
Koszyk