Parametry

Materiał soczewki hydrożelowy (etafilcon A)

Rodzaj soczewki Toryczne

Tryb wymiany Jednodniowe

Promień krzywizny [mm] 8.5

Średnica [mm] 14.5

Przepuszczalność tlenu [Dk/t] 21.4

Uwodnienie 58

Producent Johnson & Johnson Vision Care, Inc.

Najważniejsze zalety soczewek kontaktowych 1-Day ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM

  • Długotrwałe nawilżenie oczu – zastosowanie technologii LACREON i aktywnie nawilżającego składnika w materiale przekłada się na uzyskanie komfortu noszenia i brak uczucia soczewki na oku.
  • Stabilne i wyraźne widzenie niezależnie od ułożenia głowy i ruchów oczami – technologia Przyspieszonej Stabilizacji to większe możliwości przy korekcji astygmatyzmu wykorzystujące naturalną siłę mrugnięć.
  • Ochrona oczu przed promieniowaniem ultrafioletowym – filtr UV zapobiega przedostawaniu się do wnętrza oka groźnych dla wzroku promieni i zapobiega negatywnym skutkom ich działania.
  • Łatwe wyjmowanie soczewki z opakowania i aplikacja na oko – delikatnie jasnoniebieskie zabarwienie pozwala zauważyć soczewkę i bez trudu nałożyć ją na powierzchnię gałki ocznej.
1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM to doskonała alternatywa dla okularów korekcyjnych, która sprawdza się przy stałej korekcji wzroku. Produkt dedykowany jest astygmatykom, ale równie dobrze może poprawiać widzenie przy wadach współistniejących, takich jak krótko- i dalekowzroczność. Dużym atutem jest obecność filtra UV, który niweluje ponad 98% szkodliwego promieniowania UVB i nawet do 85% UVA, dzięki czemu te soczewki kontaktowe zapewniają Twoim oczom skuteczną ochronę przez cały czas stosowania.
Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM to najlepsze rozwiązanie dla osób, które dotychczas nie korzystały z tej metody korekcji. Wygodny tryb jednorazowego stosowania wyklucza konieczność pielęgnacji: zużytą parę należy wyrzucić po każdym dniu noszenia. Kolejnego dnia po prostu załóż nową parę znajdującą się w sterylnym opakowaniu ze składnikiem nawilżającym.
W opakowaniu znajduje się 30 soczewek kontaktowych 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM. Przy całodziennym noszeniu opakowanie wystarczy na 15 dni ciągłego stosowania. Produkt nie wymaga pielęgnacji.

Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją produktu. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.

Recenzje produktu

Acuvue 1-day Moist For Astigmatism

0.0 / 5.0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy


Strona główna
Ulubione
Koszyk