Parametry

Materiał soczewki silikonowo-hydrożelowy (Somofilcon A)

Rodzaj soczewki Sferyczne

Tryb wymiany Jednodniowe

Promień krzywizny [mm] 8.6

Średnica [mm] 14,1

Przepuszczalność tlenu [Dk/t] 86

Uwodnienie 56

Producent CooperVision Manufacturing Limited

Upoważniony przedstawiciel CooperVision CL Kft.

Kluczowe cechy i korzyści soczewek kontaktowych Daily HD

  • Wysoki poziom zwilżalności i uwodnienia materiału – długotrwały komfort noszenia soczewek kontaktowych i optymalne nawilżenie oczu.
  • Materiał o wysokiej przepuszczalności tlenu – lepsze dotlenienie oczu, dzięki któremu zachowasz prawidłowy stan zdrowia i naturalną barwę gałek ocznych.
  • Asferyczna konstrukcja – lepsze dopasowanie soczewki do kształtu oka, które przekłada się na uzyskanie lepszego kontrastu i bardziej ostrego obrazu.
  • Jednodniowy tryb wymiany – możliwość zachowania maksymalnej higieny i brak konieczności dodatkowego korzystania z pojemników i płynów dezynfekujących.

Kto powinien nosić soczewki kontaktowe Daily HD?

Soczewki kontaktowe polecane są osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Wybierając produkt Daily HD, możesz bez przeszkód wykonywać wszystkie czynności i aktywnie spędzać czas na uprawianiu sportu lub podczas imprez. Soczewki Daily HD to najlepsze rozwiązanie dla osób, które spędzają dużo czas przy ekranie monitorów lub korzystają z urządzeń elektronicznych, przez co ich oczy są narażone na zmęczenie i wysychanie. To świetny wybór dla pracowników przebywających w klimatyzowanych i ogrzewanych biurach, a także osób o wrażliwych oczach ze skłonnością do podrażnień oraz występowania alergii. 

Soczewki kontaktowe to nie tylko poprawa ostrości widzenia, ale większy komfort każdego dnia. Produkt sprawdzi się dla użytkowników, którzy dopiero zaczynają korzystać z soczewek, a wygodny tryb wymiany zapewni im utrzymanie prawidłowej higieny i zdrowia oczu.

Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją produktu. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.

Recenzje produktu

Daily HD

0.0 / 5.0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy


Strona główna
Ulubione
Koszyk