Parametry

Materiał soczewki Kalifilcon A

Rodzaj soczewki Sferyczne

Tryb wymiany Jednodniowe

Promień krzywizny [mm] 8.6

Średnica [mm] 14.2

Przepuszczalność tlenu [Dk/t] 134

Uwodnienie 55

Producent B&L

Soczewki kontaktowe Bausch+Lomb ULTRA® ONE DAY przewyższają oczekiwania dzięki:

WYSOKIEJ PRZEPUSZCZALNOŚCI TLENU - soczewki kontaktowe o wysokiej przepuszczalności tlenu wspierają zdrowy wygląd oczu, zapobiegając ich zaczerwienieniu.

OCHRONIE PRZED PROMIENIOWANIEM UV – soczewki są wyposażone w filtr UV (klasy II), który blokuje co najmniej 95% promieniowania UVB i 50% promieniowania UVA.

* Soczewki kontaktowe nie zastępują ochrony okularów przeciwsłonecznych absorbujących promieniowanie UV, takich jak okulary przeciwsłoneczne lub gogle, ponieważ nie zakrywają całkowicie oka i jego otoczenia. Nadal należy stosować okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV zgodnie z zaleceniami.

NIESAMOWITEJ DELIKATNOŚCI - ~90% użytkowników jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych potwierdza, że soczewki Bausch + Lomb ULTRA® ONE DAY są niezwykle miękkie, gładkie i delikatne.

ŁATWEMU ZAKŁADANIU I ZDEJMOWANIU - soczewki są niezwykle proste w obsłudze, a użytkownicy jednomyślnie oceniają je jako łatwe do zakładania i zdejmowania.

WYJĄTKOWEJ JAKOŚCI WIDZENIA - ciesz się wyraźnym widzeniem przez cały dzień, nawet podczas jazdy nocą, dzięki zaawansowanej optyce o wysokiej rozdzielczości.

Wykorzystaj pełnię możliwości i sięgnij po soczewki kontaktowe Bausch + Lomb ULTRA® ONE DAY, które przekroczą Twoje oczekiwania.

Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją produktu. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.

Recenzje produktu

ULTRA One Day

0.0 / 5.0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy


Strona główna
Ulubione
Koszyk