Parametry

Materiał soczewki silikonowo-hydrożelowy (Somofilcon A)

Rodzaj soczewki Toryczne

Tryb wymiany Miesięczne

Promień krzywizny [mm] 8.7

Średnica [mm] 14.4

Przepuszczalność tlenu [Dk/t] 57

Uwodnienie 56

Producent CooperVision Manufacturing Limited

Upoważniony przedstawiciel CooperVision CL Kft.

Zalety stosowania soczewek kontaktowych Ultra HD Toric 

  • Długotrwały komfort – nawet przy całodziennym stosowaniu Twoje oczy pozostaną odpowiednio nawilżone, a Ty możesz zapomnieć o tym, że masz na oczach soczewki. 
  • Dotlenienie oczu – wysoka przepuszczalność tlenu sprawia, że oczy zachowują prawidłowy stan zdrowia i nie ulegają wysychaniu. 
  • Pełna ostrość widzenia i wyrównanie krzywizn występujących na rogówce – toryczna konstrukcja soczewki pozwoli Ci uzyskać wyraźne widzenie każdego dnia bez konieczności noszenia okularów korekcyjnych. 
  • Ochrona oczu przed promieniowaniem ultrafioletowym – dodatkowy filtr UV zabezpieczy Twoje oczy i wzrok przed codziennym niekorzystnym wpływem promieni słonecznych.

Komu polecane są soczewki kontaktowe Ultra HD Toric? 

Soczewki kontaktowe Ultra HD Toric o miesięcznym trybie wymiany rekomendowane są dla osób, które poszukują wygodnej metody korekcji wad wzroku i cenią sobie bezkompromisowe rozwiązania. Produkt jest w pełni bezpieczny dla alergików i osób, które często zmagają się z suchością oczu. Jeśli często przebywasz w klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach i szukasz najlepszych soczewek korygujących astygmatyzm, postaw na HD Ultra Toric – te soczewki na pewno Cię nie zawiodą.

Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją produktu. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.

Recenzje produktu

Ultra HD Toric

0.0 / 5.0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy


Strona główna
Ulubione
Koszyk