Parametry

Pojemność [ml] 15

Typ produktu Krople do oczu

Producent Avizor SA

Zalety kropli SEE L'EAU® Moisture Drops:

  • Hialuronian sodu – zawartość tego cennego składnika, który stanowi część naturalnego filmu łzowego, jest niezwykle cenna. To właśnie dzięki niemu nawilżenie oczu utrzymuje się przez tak długi czas.
  • Minimalna ilość konserwantów i naturalne składniki sprawiają, że krople są bezpieczne nawet dla osób o wrażliwych oczach. Mogą ich używać także pacjenci korzystający z soczewek kontaktowych.
  • Wygodny aplikator pozwala na precyzyjne dozowanie dawki preparatu. Jego szczelność zapewnia bezpieczne korzystanie z produktu przez 60 dni od momentu otwarcia buteleczki.
  • Natychmiastowa ulga dla osób zmagających się z suchością i zmęczeniem oczu.

Krople SEE L'EAU® Moisture Drops można stosować nawet jeśli korzysta się z soczewek kontaktowych. Dzięki funkcjonalnemu aplikatorowi z łatwością nałożysz je bezpośrednio na oko lub na soczewkę. Korzystanie z preparatu znacznie ułatwia aplikację szkieł i sprawia, że ich noszenie jest bardziej komfortowe. Krople SEE L'EAU® Moisture Drops natychmiastowo niwelują objawy podrażnienia, zmęczenia i suchości oczu. To szczególnie ważne dla osób, które sporo czasu spędzają przed ekranem komputera. Monitory emitują bowiem szkodliwe dla oczu światło niebieskie, które przyczynia się do suchości i podrażnień.


Marka MonoVision działa od 2008 roku. Od początku działalności założycielom przyświecał cel, by zgromadzić w swojej ofercie najlepsze i najbardziej nowoczesne produkty od europejskich laboratoriów. Z czasem marka wprowadziła na rynek płyn z hialuronianem sodu, a składnik ten zapoczątkował prawdziwą rewolucję w branży optycznej. Hialuronian sodu, zawarty także w kroplach SEE L'EAU® Moisture Drops, charakteryzuje się właściwościami regenerującymi i nawilżającymi – pełnią one nieocenioną rolę w preparatach zwalczających suchość i zmęczenie oczu.

Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją produktu. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.

Recenzje produktu

See l'EauMoisture Drops 15 ml

0.0 / 5.0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy


Strona główna
Ulubione
Koszyk