Parametry

Pojemność [ml] 240

Producent Avizor SA

Szczególne cechy i korzyści płynu SEE L'EAU EyeCare GP Cleaner

Płyn SEE L'EAU EyeCare GP Cleaner wyróżnia się unikalnym składem i skutecznym działaniem konkurującym z innymi płynami do soczewek dostępnymi na rynku. Oto zaledwie kilka korzyści płynących z użytkowania tego produktu:
  • Usuwa z powierzchni soczewki osady białkowe o wiele skuteczniej niż innej płyny o jedno- i dwu- stopniowym systemie pielęgnacyjnym dotychczas dostępne na rynku.
  • Gwarantuje kompleksową i jakościową pielęgnację Twoich soczewek.
  • Dba o nawilżenie szkieł kontaktowych przez wiele godzin.
  • Zapewnia pełną ochronę przed niebezpiecznymi dla oka bakteriami, grzybami i osadami.
  • Posiada minimalną ilość konserwantów, dzięki czemu jest bezpieczny dla osób zmagających się z nadwrażliwością oczu.
  • Pojemnik dołączony do płynu umożliwia higieniczne przechowywanie soczewek.

Do czego służy płyn SEE L'EAU EyeCare GP Cleaner?

Korzystając z soczewek wielokrotnego użytku – miesięcznych lub dwutygodniowych, należy dbać o ich codzienną pielęgnację oraz higienę przy pomocy specjalistycznych środków, takich jak SEE L'EAU EyeCare GP Cleaner. Jest to uniwersalny i wielofunkcyjny płyn soczewkowy. Służy jednocześnie do codziennego czyszczenia, dezynfekcji, nawilżenia, płukania, a także do przechowywania szkieł kontaktowych.
Aby umyć soczewkę płynem SEE L'EAU EyeCare GP Cleaner, zamocz swoją pojedynczą soczewkę w płynie, kładąc ją na wewnętrzną części dokładnie umytej i osuszonej dłoni. Wykonaj delikatny masaż soczewki palcem, myjąc ją od dwóch stron. Następnie umyte szkło włóż do pojemnika napełnionego świeżym płynem SEE L'EAU EyeCare GP Cleaner. Szczelnie zamknij pojemnik i trzymaj w nim soczewki aż do momentu ponownego założenia. Jeśli nie korzystasz z soczewki dłużej niż jeden dzień, wymień płyn w pojemniku na świeży.

Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją produktu. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.

Recenzje produktu

SEE L'EAU GP Cleaner

0.0 / 5.0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy


Strona główna
Ulubione
Koszyk