Parametry

Pojemność [ml] 60, 360

Producent Avizor SA

Najważniejsze cechy płynu do soczewek SEE L'EAU EyeCare Comfort+

  • Preparat SEE L'EAU EyeCare Comfort+ ma właściwości pielęgnacyjne oraz dezynfekujące, co czyni go wielofunkcyjnym płynem do soczewek kontaktowych. Uniwersalność produktu wpływa na wygodę użytkowania i brak potrzeby kupowania dodatkowych środków pielęgnacyjnych.
  • Płyn zawiera bardzo ograniczoną ilość konserwantów, dzięki czemu jest bezpieczny nawet dla osób o wrażliwych oczach.
  • Pomimo ograniczenia środków konserwujących płyn charakteryzuje się aż trzymiesięczną datą przydatności po otwarciu.
  • Produkt SEE L'EAU EyeCare Comfort+ wspomaga samoregeneracyjne właściwości rogówki podczas noszenia soczewek.
płyn SEE L'EAU EyeCare Comfort+ może stanowić zarówno produkt do płukania, jak i dezynfekcji oraz przechowywania soczewek. Do cennych właściwości płynu należy skuteczne oczyszczanie szkieł kontaktowych oraz usuwanie osadów białkowych, które w trakcie dnia gromadzą się na soczewce. Płyn nie tylko efektywnie dezynfekuje szkła kontaktowe, ale i dba o ich optymalne nawilżenie oraz utrzymanie w dobrym stanie. Soczewki po spędzeniu nocy w pudełku z płynem SEE L'EAU EyeCare Comfort+ są dobrze odżywione, co ułatwia proces aplikacji, a także zapewnia komfort w trakcie ich całodziennego użytkowania.

Specjalistyczny płyn zawiera składniki, które wspomagają samoregeneracyjne właściwości rogówki podczas noszenia soczewek. Oprócz tego preparat charakteryzuje się również bardzo niską zawartością środków konserwujących. Dzięki temu jest odpowiedni dla osób zmagających się z alergiami lub nadwrażliwymi oczami. Pomimo ograniczenia konserwantów płyn pielęgnacyjny wcale nie ma krótkiego terminu przydatności. Po otwarciu wielofunkcyjnego preparatu SEE L'EAU EyeCare Comfort+ można używać go nawet przez 90 dni.

Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją produktu. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.

Recenzje produktu

SEE L'EAU Comfort+

0.0 / 5.0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy


Strona główna
Ulubione
Koszyk