Parametry

Pojemność [ml] 10

Typ produktu Krople do oczu

Producent OMISAN FARMACEUTICI SRL

Zalety kropli See L’eau EyeCare AloeVera Drops™:

  • Brak konserwantów w składzie sprawia, że krople są całkowicie bezpieczne dla oczu. To szczególnie istotne, jeśli korzystasz z soczewek kontaktowych, które mogą wchodzić w reakcje z preparatami zawierającymi konserwanty.
  • Hialuronian sodu wpływa na natychmiastowe nawilżenie oczu, które utrzymuje się przez długi czas. Jest to składnik, który naturalnie występuje też w naszym filmie łzowym.
  • Ekstrakt z aloesu ma właściwości grzybobójcze i zapewnia poczucie komfortu nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach otoczenia. Dzięki niemu krople dobrze utrzymują się na powierzchni oka, tworząc stabilną warstwę nawilżającą.
  • Wygodny aplikator pozwala na długotrwałe bezpieczne korzystanie z kropli.
  • Krople zapobiegają suchości oczu, podrażnieniom i zmęczeniu.
  • W składzie nie ma boranów ani fosforanów, dzięki czemu nawet pacjenci z wrażliwymi oczami mogą z nich korzystać.

Jeśli zmagasz się się z suchością oczu, dyskomfortem, pieczeniem czy uczuciem ciała obcego pod powiekami – koniecznie sięgnij po krople żelowe See L’eau EyeCare AloeVera Drops™. Szczególnie poleca się je wszystkim osobom, które spędzają wiele godzin przed ekranem komputera. Emitowane przez ekrany światło niebieskie negatywnie wpływa na stan naszych oczu, dlatego warto dbać o ich odpowiednie nawilżenie.

Butelka kropli została zaprojektowana w taki sposób, by do preparatu nie dostały się żadne niepożądane substancje. Dzięki temu masz pewność, że krople zachowują swoje właściwości i są w dobrym stanie przez cały czas użytkowania. Dozownik preparatu ma specjalną pompkę, która ułatwia aplikację odpowiedniej ilości substancji. Krople pozostają sterylne do 3 miesięcy od momentu otwarcia buteleczki.

Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją produktu. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.

Recenzje produktu

See l'Eau AloeVera Drops 10 ml

0.0 / 5.0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy


Strona główna
Ulubione
Koszyk