NAJLEPSZA JAKOŚĆ WIDZENIA OD RODENSTOCK

W Family Optic dobieramy szkła okularowe marki Rodenstock – lidera innowacji w optyce okularowej od ponad 140 lat.

OKULARY DO KOMPUTERA – CZY SĄ DLA CIEBIE?

Jeśli spędzasz przed monitorem więcej niż 3 godziny dziennie – okulary do komputera są niezbędne!

Okulary do komputera ochronią Cię przed syndromem widzenia komputerowego. Twoje oczy nie będą podrażnione i zmęczone, a komfort pracy znacznie się poprawi.

Szkodliwe światło niebieskie będzie blokowane przez innowacyjne powłoki z filtrem światła niebieskiego, w które wyposażone są szkła. To rozwiązanie, które można zastosować nie tylko do standardowych okularów korekcyjnych. Okulary progresywne również mogą być wyposażone w specjalne powłoki.

Dowiedz się więcej

OKULARY PROGRESYWNE – DLA KOGO?

Potrzebujesz okularów do dali i bliży? Masz dość noszenia przy sobie dwóch par okularów? Oddalasz czytany tekst, aby widzieć lepiej? Okulary progresywne to doskonały wybór dla wszystkich osób po 40. roku życia, które potrzebują ostrego widzenia w każdej sytuacji i na każdą odległość. Wraz z wiekiem oczy tracą zdolność akomodacji, a tym samym możliwość wyraźnego widzenia na bliskie odległości. Jest to całkowicie naturalny proces. Okulary progresywne korygują widzenie zarówno z bliska jak i z daleka. 

Wybierz szkła progresywne Rodenstock!

  • Bardzo krótki okres adaptacji – Twoje okulary dopasują się do Ciebie.

  • Pola widzenia dostosowane do Twojego stylu życia. 

  • Najwyższa estetyka – Twoje okulary będą wyglądać doskonale. 

  • Doskonałe widzenie w każdych warunkach bez efektu pływania obrazu

EKSPERCI OKULARÓW PROGRESYWNYCH

W salonach Family Optic skorzystasz w pomocy Eksperta Okularów Progresywnych. Indywidualne podejście do Twoich potrzeb i czas poświęcony na dobór idealnych okularów – taki poziom obsługi znajdziesz tylko w naszych salonach.

Druga para szkieł za 1 zł

Dobierz drugie okulary ze szkłami, których potrzebujesz. Masz sporo możliwości! Na przykład wybierając szkła jednoogniskowe barwione (przeciwsłoneczne), druga para szkieł jednoogniskowych przejrzystych będzie kosztowała tylko 1 zł! Promocja dotyczy również wielu rodzajów szkieł progresywnych, jednoogniskowych oraz biurowych. Szczegóły oferty dostępne w salonach.

Wolisz rozłożyć wydatek na mniejsze kwoty? Wybierz TWÓJ PLAN, odbierz 50% rabatu na oprawy, przy zakupie pełnych okularów korekcyjnych i płać już od 19 zł miesięcznie za okulary! (RRSO 0%).  Zapytaj w salonie o program TWÓJ PLAN!

Przy zakupie dwóch par okularów ze szkłami marki Rodenstock, za szkła okularowe w drugiej parze zapłacisz tylko 1 zł. Szkła okularowe w drugiej parze powinny być tej samej mocy, konstrukcji z tą samą lub niższą powłoką, tym samym lub niższym indeksie.

Spędzasz sporo czasu przed ekranem komputera lub telefonu? To niebezpieczne dla Twoich oczu. Wybierz okulary ze specjalną powłoką marki Rodenstock  i skorzystaj ze specjalnej zniżki do 40%.

Strona główna
Ulubione
Koszyk