Jak dbamy o Wasz wzrok

Mężczyzna w okularach
Starsza kobieta w okularach
Kobieta w okularach
chłopiec w okularach

OKULARY KOREKCYJNE

Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze idealnych okularów korekcyjnych. Skupimy się na tym, aby oprawy były dopasowane do kształtu twarzy, koloru oczu i włosów. Najwyższej jakości szkła okularowe renomowanych marek zapewnią Ci idealny komfort widzenia na lata. Dobierając okulary korekcyjne skupiamy się na Twoich potrzebach i stylu życia – każdy z nas potrzebuje indywidualnego podejścia! Stawiamy na najnowocześniejsze metody korekcji i staramy się dobrać rozwiązania optymalne nie tylko pod kątem jakości, ale też ceny.

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Szukasz pięknych i bezpiecznych okularów przeciwsłonecznych? W naszych salonach znajdziesz okulary światowych marek takich jak Ray-Ban, Vogue, Solano czy Icon Eyewear. Klasyczne i ponadczasowe modele oraz najmodniejsze hity sezonu – pomożemy Ci w wyborze okularów, które najlepiej do Ciebie pasują. Wszystkie okulary przeciwsłoneczne, które u nas znajdziesz są bezpieczne i chronią Twoje oczy.

SOCZEWKI KONTAKTOWE

W naszych salonach znajdziesz strefę marki Twoje Soczewki. Szeroki wybór najlepszych soczewek kontaktowych znanych marek takich jak Acuvue, Monovision, Dailies, czy Air Optix gwarantuje najlepsze dopasowanie do Twoich potrzeb. W strefie Twoje Soczewki znajdziesz również bezpieczne dla oczu soczewki kolorowe. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z soczewkami kontaktowymi, nasi specjaliści zbadają Twój wzrok i pomogą w doborze idealnych soczewek.

BADANIE WZROKU

Zależy Ci na profesjonalnym badaniu wzroku i idealnym dobraniu okularów lub soczewek kontaktowych? W naszych gabinetach wykwalifikowani specjaliści zbadają Twój wzrok na najwyższej jakości sprzęcie. Na badanie wzroku zapraszamy również najmłodszych – okulista przeprowadzi badanie w doskonałej atmosferze. Nie czekaj aż pojawi się problem, działaj profilaktycznie i zapisz się na profesjonalne badanie wzroku!