Parametry

Materiał soczewki hydrożelowy (Nelfilcon A)

Rodzaj soczewki Multifokalne

Tryb wymiany Jednodniowe

Promień krzywizny [mm] 8.7

Średnica [mm] 14,0

Przepuszczalność tlenu [Dk/t] 26

Uwodnienie 69

Producent Alcon Laboratories, Inc.

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal – wiele korzyści z użytkowania 

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal są jednymi z najlepszych soczewek jednodniowych na rynku, stworzonych po to, by pomóc osobom dotkniętym prezbiopią. Wykonane są z materiału Nelfilcon A – to innowacyjne rozwiązanie, który charakteryzuje wysoki stopień nawilżenia i doskonała przepuszczalność tlenowa. 

Warto również wiedzieć, że noszenie soczewek jednodniowych eliminuje nagromadzenie osadów i zabrudzeń na powierzchni oka. To problem, z którym codziennie spotykają się użytkownicy okularów. Utrzymywana przez wiele godzin wilgotność soczewek Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal przekłada się na wysoką odporność w kontakcie z osadami i zanieczyszczeniami. Dzięki temu Twoje oczy pozostają jeszcze lepiej chronione przed infekcjami i podrażnieniami.

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal o niebieskim zabarwieniu 

Dużą zaletą niniejszych soczewek jest ich niebieskie zabarwienie, które ułatwia aplikację – nie wpływa ono niekorzystnie na zdolność widzenia. Soczewki Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal spełnią więc oczekiwania również początkujących użytkowników, maksymalnie ułatwiając aplikację. Unikalna konstrukcja, jaka cechuje te jednodniowe soczewki, opiera się na nowoczesnej technologii Precision Profile Design. Wpływa to na perfekcyjne widzenie z każdej odległości oraz zapewnia niespotykany komfort stosowania. 

Wyjątkowy w soczewkach Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal jest też nawilżający system, który uaktywnia się podczas każdego mrugnięcia. Uwalniane wtedy związki nawilżające utrzymują się przez cały dzień stosowania. Tryb jednodniowy, w którym stosuje się soczewki Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal, stanowi ich ogromną zaletę. Po prostu codziennie sięgasz po nową parę, nie przejmując się zbędną pielęgnacją!

Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją produktu. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.

Recenzje produktu

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal

0.0 / 5.0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy


Strona główna
Ulubione
Koszyk