BLACK WEEKS – TNIEMY CENY!

Rabaty na okulary i soczewki na Black Weeks! Od 17 listopada do 2 grudnia salony Family Optic i sklep online. To najlepszy moment na nowe okulary i uzupełnienie zapasów soczewek

OPRAWY KOREKCYJNE DO 70%

Odwiedź salon Family Optic albo www.familyoptic.pl i złap prawdziwe okazje. Na oprawy korekcyjne dostaniesz od 50 aż do 70% rabatu! Kultowe modele, ogromny wybór, najlepsi doradcy. Czekamy na Ciebie od 17 do 2 grudnia. Promocja w salonach obowiązuje w przy zakupie pełnych okularów korekcyjnych ( szkła korekcyjne+oprawa korekcyjna). Oferta nie dotyczy marki Chanel.

SPRAWDŹ

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE DO 70%!

Na jlepsze marki, dosko nała jakość i największy wybór z takim rabatem! W salonach i na www.familyoptic.pl znajdziesz idealne okulary przeciwsłoneczne od 50 do 70% taniej! Oferta nie dotyczy marki Chanel.

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ OKULARY W PROMOCJI

Okulary przeciwsłoneczne i oprawki korekcyjne:

2+1 i 3+1 NA SOCZEWKI MONOVISION

Promocja obowiązuje w salonach i sklepie online i dotyczy soczewek marki Monovision. Zdarza Ci się kupować soczewki na ostatnią chwilę? Wykorzystaj okazje i zrób zapasy! Kupując dwa opakowania soczewek Monovision, trzecie otrzymasz gratis, a kupując trzy opakowania otrzymasz gratis czwarte opakowanie!

SPRAWDŹ

SOCZEWKI MIESIĘCZNE I DWUTYGODNIOWE W PROMOCJI

Soczewki kontaktowe:

3+1 NA WYBRANE SOCZEWKI KONTAKTOWE

Skorzystaj z okazji i kup soczewki AIR OPTIX plus HydraGlyde, DAILIES TOTAL1 i PRECISION1 w ofercie 3+1! Kupując trzy opakowania tych soczewek, czwarte dostaniesz gratis! Oferta obowiązuje w salonach i na www.familyoptic.pl

SPRAWDŹ

SOCZEWKI JEDNODNIOWE W PROMOCJI

Soczewki kontaktowe:

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Strona główna
Ulubione
Koszyk